menu
+38 067 888 58 78
alt
Онлайн-заявка
logo

SPA

Родзинкою готелю, безперечно, є SPA-комплекс. До ваших послуг басейн, сауна на дровах, турецька баня хамам, джакузі та гідромасаж, а також відпочинкова кімната. Проведіть час у "Goral Hotel & Spa" із задоволенням!

Басейн

У готелі передбачений басейн площею 6×12 м . Зручний вхід, зонування, зокрема, розрахована мілка зона для наших найменших гостей.

Сауна на дровах

Простора сауна на дровах карпатських порід – це якісне оздоровлення дихальних шляхів та шкірного покриву. Теплий дизайн та ергономічне вирішення не залишуть вас байдужими.

Джакузі та гідромасаж

Надзвичайно корисні послуги нашого SPA-комплексу ‒ це джакузі та гідромасаж. Ви можете комбінувати їх з сауною або хамамом, в сукупності набагато ефективніше.

Хамам та кімната відпочинку

Для любителів східної бані пропонуємо хамам. Витримані традиції турецької бані та витончений дизайн, що поєднує візантійські та карпатські мотиви приємно вас вразять. Після процедур або між ними ви можете відвідати кімнату відпочинку.

Онлайн-заявка

Ласкаво просимо на незабутній відпочинок!
Доступні та комфортні способи відправлення онлайн-заявки або бронювання.
Скористайтеся сервісом booking.com, відправте заявку за допомогою наших сторінок в соціальних мережах, зателефонуйте або просто натисніть кнопку!

Онлайн-заявка