menu
+38 067 888 58 78
alt
Онлайн-заявка
logo

Легенда готелю Гораль

Вас вітає ГУРАЛЬ – GORAL

Назва – то так люди називають жителів гір в Східній Європі, по-нашому – ГУЦУЛ
Зараз відкриваємо всі секрети, які не до кінця говорили протягом реалізації проекту: основна емоція – стиль дизайну інтер’єрів – гуцульський-сучасно-споконвічний, тобто побудований не на зовнішніх орнаментах і культурі, а на корені того. Пояснюю: гуцул виріс в зелено-чорному кольорі глибокої смереки – це колір у вестибюлі. Також в кольорі батьків – колір старого золотого зуба, бронзових монет з Європи, які розтерлись в стіни і стелі камінного залу. Тут також на каміні – сюжети з австро-затишних курортів. То є цитати, які завжди жили в родинах гуцулів-гуралів. Ця емоція записана в Лоббі-барі.

“Хребет Горгани, одна з найвищих гір – Синяк, під якою є сам готель – весь встелений мохами і лишайниками дивовижних малюнків.”

Кругом на каменях поросли такі дивні чудасії, які переживають страшні вітри, морози, квіти-гриби, різнокольорові з видом на своє походження – на Синяк – весь в кольорових пацьорках з лампочками, відкритим небом і живим вогнем поряд – ця емоція записана в Ресторані.
Чи не єдине місце, де є гуцульсько-космацько-верховинський орнамент – то є турецький хамам і басейн GORAL в цокольному приміщенні. На стінах – великий синьо-білий експеримент з італійськими вапняно-кварцовими декоративними штукатурками в неповторній ексклюзивній техніці синь-методом поезії. Ця емоція записана в SPA.
Силуети гір супроводжують до номерів. Гір багато, дуже багато. Характер Карпат є інакший, аніж Альпіу чи Гімалаїу. Він добре впізнаваний і рідний, все в стриманих відтінках. Це – емоція коридору.
Колір – сила людська. Це ресурс, який дав нам Бог задля природного добування емоції. Це стимулятор настрою. Колір – наш дарунок. В номері – сильно емоційні кольори! Тобто або червоно-теракотовий, або глибоко-фіолетовий, чи дизайнерсько-чорний – це деякі лиш кольори, які ми мали сміливість разом з газдами розкатати в стіну. Справжні гуцульські кольори. Емоція записана в спальнях-номерах.
При довгому перебуванні можна побачити авторські репліки картин вашого слуги – дизайнера з серії «Нові малюнки про Карпати». Їх є 9 штук. Вони винесені колекцією на окрему стіну в лоббі-барі.

З любов’ю – Ярема Стецик і друзі з «Особливих інтер’єрів».

  • Як дістатись

    Дістатися до готелю можна на власному авто або маршрутними автобусами. На авто необхідно доїхати до витягу 7 неподалік від готелю Radisson і проїхати 800 метрів вправо.

    Сісти на маршрутний автобус можна з автостанції у Івано-Франківську і доїхати до кінцевої зупинки. Потім пройтись пішки до готелю.

  • Карта
  • Route

Як дістатись

Дістатися до готелю можна на власному авто або маршрутними автобусами. На авто необхідно доїхати до витягу 7 неподалік від готелю Radisson і проїхати 800 метрів вправо.

Сісти на маршрутний автобус можна з автостанції у Івано-Франківську і доїхати до кінцевої зупинки. Потім пройтись пішки до готелю.

map
route

Зручності

SPA

Щоб відпочити та розслабитися після насиченого дня, варто лише завітати в наш Spa-комплекс. Басейн, сауна, джакузі, хамам, spa-процедури – ідеальний відпочинок для кожного гостя.

Детальніше

Лоббі бар

Місце, де ви зможете зустрітися з друзями, які також проживають в готелі, чи почекати на когось в приємній атмосфері, зручно розташувавшись біля каміну.

Детальніше

Дитяча кімната

Ви завжди зможете без хвилювання залишити дітей у ігровій кімнаті, де вони із задоволенням проведуть час. Для більшої безпеки в кімнаті встановлені веб-камери.

Детальніше

Кімната відпочинку

Місце для релаксу наших гостей. Тут можна смакувати страви та напої нашої кухні або просто вести бесіди з друзями.

Детальніше

Онлайн-заявка

Ласкаво просимо на незабутній відпочинок!
Доступні та комфортні способи відправлення онлайн-заявки або бронювання.
Скористайтеся сервісом booking.com, відправте заявку за допомогою наших сторінок в соціальних мережах, зателефонуйте або просто натисніть кнопку!

Онлайн-заявка