menu
+38 067 888 58 78
alt
Send request
logo

News

(Укр) Новина для Вашого комфорту у GORAL HOTEL&SPA!

Шановні гості! Відтепер в нашому готелі GORAL HOTEL&SPA працює джакузі для вашого комфорту і відпочинку. Як завжди, відвідування спа і джакузі входить у вартість проживання. Приємного відпочинку!

25.12.2018 more

(Укр) Зіркові гості у GORAL Hotel&SPA

Зірки обирають для себе найкраще! У швидкому ритмі життя, серед гастролів та концертів, завжди необхідно мати час для спокою та затишку. Саме тому зірки обирають готель преміум-рівня GORAL Hotel&SPA! Саме тут запропонують відпочинок на найвищому рівні!

18.08.2018 more

(Укр) Відпочивай активно разом із GORAL Hotel&SPA

Чудова новина для наших гостей! Від тепер Ви маете можливість не тільки насолоджуватись комфортом та затишком у GORAL Hotel&SPA, а й відпочивати активно! Для Вас ми підготовували можливість обрати велосипеди и оглядати чудові краєвиди Буковеля у русі! Маємо гарний вибір для всіх! І нагадуємо, що серед додаткових послуг на Вас гостинно чекає: – ресторан з … Continued

07.07.2018 more

Зіркові гості у GORAL Hotel&SPA

Зірки обирають для себе найкраще! У швидкому ритмі життя, серед гастролів та концертів, завжди необхідно мати час для спокою та затишку. Саме тому зірки обирають готель преміум-рівня GORAL Hotel&SPA! Саме тут запропонують відпочинок на найвищому рівні!

05.07.2018 more

Літнє зниження ціни!

Чудова новина для наших гостей! На літній час проживання у нашому затишному та великому шале зниженно до 6500 гривень! Найкомфортабельнішими є апартаменти котеджного типу. Перший поверх цього палацу з дерева та каменю вміщає вітальню, кухню та їдальню, на другому розміщені три спальні, наявні три санвузли, що включають душові кабіни та ванну. У двох спальнях є … Continued

28.05.2018 more

Overview 360 degrees GORAL HOTEL & SPA

Overview 360 degrees GORAL HOTEL & SPA. Go to the menu item “Overview 360” and use the mouse to navigate while viewing, please. Enjoy the excellent interiors and atmosphere of the hotel. Welcome!

29.04.2018 more

(Укр) Завітайте до ресторану готелю GORAL

Шановні друзі! В ресторані готелю GORAL Hotel&SPA для Вас завжди відкриті двері! Скуштуйте високококласні страви від нашого професійного шеф-кухаря! Комфортна зала, смачна та різноманітна кухня, музика та швидкий сервіс – все для вашого відпочинку! Завжди чекаємо на Вас! GORAL HOTEL & SPA

22.03.2018 more

(Укр) Весняна акція у GORAL Hotel&SPA

На початку весни найкращій готель у Буковелі GORAL Hotel&SPA дарує Вам знижку 20% на проживання у період з 19.03 до 23.03 та з 26.03 до 30.03. Поспішайте забронівати та отримати відпочинок на найвищому рівні! Ми завжди чекаємо на Вас!

08.03.2018 more